Možnost komentovat je tady


- Kategorie: Blog
- Datum vydání: 08.02.07 v 12:00
- Popisek: Na mém webu přibyla nová funkce, která tu doslova chyběla. Diskuze. Ano, počínaje dneškem lze všechno komentovat.Je to tak, od teď můžete projevit svůj názor na daný článek. Samozřejmě, že ve slušné formě, žádné nadávky, spamy (posílání příspěvků za účelem umístit zde odkaz) atd. Takové příspěvky budou bez milosti smazány a popřípadě ohodnoceny banem.

V první řadě bych rád poděkoval MzK. Vytvořil mi komentáře, mimojiné i databazi MySQL... Grafiku už sem si dodělával sám, je pojata jednoduchou formou, nikoho myslim nezajímají extravagantní prvky :). Stejně tak jsem si i přidal smajliky, doufam, že se líbí, vybíral sem je dlouho a tahle sada z nich vyšla jako nejlepší.

Další věc, která nám (mně a MzK) zabrala dost času a usílí (řekl bych i násilí) bylo kódování u komentářů. Windowsovskému kódování CP1250 se nějak nechtělo a tak přišel na řadu převod celého webu, včetně komentářů, do UTF-8. Sice to trvalo, i kvůli tomu, že MySQL na ic.cz je tak zasekané, protože příkaz trvá 3s, ale povedlo se.

Docela velký problém ovšem nastává v kompatibilitě komentářového formuláře (to je výraz :) v prohlížečích. Nad demencí prohlížeče FireFox se pozastavovat ani nebudu, dělá zásadní chyby. Ovšem IE, s ním má také ještě menší problemy, budu se je snažit vyřešit, uvidím jak se to povede.


Takto má správně vypadat vyplňovací formulář (Opera). Bohužel FireFox si z něho dělá snad srandu, vyrábí neskutečný blbosti.


Komentáře ke článku:


 SpeedyGT  web  08.02.07, 22:21  administrator
Dnešním dnem přibývá i další věc. Reklamy Adsence. Doufám, že Vám pomohou ve Vašem hledání smile

 MzK  web  09.02.07, 08:51     VIP uživatel
A taky jistě doufáš, že ti vydělají plno doláčů, že? smile

 SpeedyGT  web  09.02.07, 14:47  administrator
No to samozřejmě smile hehe smile     

smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile