Nasazení reklamy Adsense


- Kategorie: Blog
- Datum vydání: 10.02.07 v 12:00
- Popisek: Je to už 24 hodin, co jsem na tento web umístil kontextovou reklamu od Google. Je to velmi rozšířený Adsence. Doufám, že se tu brzo zabydlí a bude přinášet $.
Instalace proběhla bez problémů akorát se mi zprvu nelíbil banner vlevo vedle stránky. Tak jsem se rozhodl, udělat svůj web "Adsence user friedly". To znamená, že návštěvníka nebude reklama nijak otravovat, zapadá přesně do použité grafiky.

Takže pokud hledáte něco, co jste na této stránce nenašli, máte možnost použít Adsence pro zjištění informací po kterých se pídíte. Samozřejmě se ale budu snažit, abyste našli vše, co potřebujete :)

Nebojte se kliknout na reklamu, pokud Vás zaujme, adsence je reklamní systém, který "neobsahuje" viry, vždyť do tohoto systému se zapojily např celovsvětově známé weby jako IGN, GameSpy, eBay nebo i Microsoft se svým Visual Studiem.

Překvapivě se můj systém umisťování reklamy do stránky zalíbil všem prohlížečum, takže je plně kompatibilní. Opera a Internet Explorer jsou většinou samozřejmostí, ale divím se že i na hlavu postavený FireFox dokáže web s adsence zobrazit korektně.Komentáře ke článku:


 MzK  web  11.02.07, 14:58     VIP uživatel
Tak co, jsi boháč? smile

 SpeedyGT  web  11.02.07, 18:36  administrator
No, první $ jsem měl hned ve čvrtek, pak to nějak upadlo, doufam, že to je jenom víkendem a tím že všichni oldové, ti co klikali na reklamy, chlastali smile smile

 MzK  web  11.02.07, 20:03     VIP uživatel
SpeedyGT: Nu co, od čeho jiného jsou víkendy. Tak co, už jsi zpozoroval zpomalení načítání webu po nasazení komentářů? Mě se zdá, že jo.

 SpeedyGT  web  11.02.07, 20:26  administrator
MzK: No, o čem sou víkendy, to vidime u tebe na webu smile .
Zpomaleni webu tu je, doma to moc nepoznam (pomalej net), ale ve škole to znat je smile

 MzK  web  11.03.07, 03:00  85.132.154.xxx   VIP uživatel
Píše se ADSENSE smile ale jsi první na dotaz googla smile

 SpeedyGT  web  12.03.07, 13:54  administrator
To se musí umět smile     

smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile