Informace
-

Ráno 17.06.26, 08:19

Adolf

Vaše IP
Novinky
Pečení grafických karet
Dost z vás o nečem takovém ani neslyšela, ale jedná se o dost populární způsob jak se dá podomácku opravit grafická karta i jiný hardware. Číst dále.
Lanparty Team Fortress 2
O něco větší LANparty oproti těm minulým. Nejvíce se hrála teamová řezačka Team Fortress 2 od Valve Číst dále.
Cinema 4D - Metro
Prozatím největší a nejnáročnější můj model vytvořený pomocí Cinema 4D. Tentokrát nechybí ani animace a render pro 3D brýle. Číst dále.
Cinema 4D - HDD
4. model z Cinemy 4D je pevný disk, který byl trochu jednodušší než ty minulé modely, prostě takový klid před bouří. Číst dále.
Jak rozdělit Steam
Tento článek Vám pomůže při rozdělování Steamu na kusy. A proč něco takovéhleho vůbec dělat? Více uvnitř. Číst dále.
Poslední komentáře
Mail od Seznamu byl hacknut!
Komentoval: creditos rapidos gratis online
Datum: 23.04.19Kuchařka aneb pečeme grafické karty v troubě
Komentoval: Majkeen
Datum: 29.01.18Kuchařka aneb pečeme grafické karty v troubě
Komentoval: Majkeen
Datum: 29.01.18
RSS

Využijte RSS kanálu a již nikdy nepřijdete pozdě. Více o RSS...
Pod čím našli ostatní
-
hamachi 1.0.1.5 download, gta 4 cd key, program na stahovani filmu v cestine, disleksie, cd key gta 4, program na stahování filmů, cd key do gta 4, gta 4 cd-key, uložto stahuj zdarma é knihy, ulož to zdarma e knihy, windous7legalne, Co je torrent stream, hri pro dva tanki, mini tracker dowland, team fortes 2 věci ke stažení cz, Assassins Creed Knihy dowloand, virtual walpers ryby, hrát getea iv bezplatne, kam kopírovat save do flatout2, jak rozbalit anno 1701.
nhl 09 cd key, manuály ke stažení zdarma, jak rozjet gamepad, vietcong jak vlozit cestinu, obnova dát z naformátovaného disku vo windows 7, gamepad crysis 2, jak rozjet hru Company of heroes 2 na windows xp, utorrent 2.1. česky, porno tapety napc, jak zvysit kapacitu na disku, hamachi forum doom 3, daemon tools lite license key, rally colin mcray ke stažení, plna verze Call of Duty2, nhl 09 nastaveni gamepadu microsoft, český návod na DT 9205 M, kde mozem stiahnut cod4 1.0.525, Assassins creed 2 cestina jak nainstalovat, nfs undercover zasekane, obnova dat po formátování download, battlefield 3 win xp fix, team xtreme treti mise vizitka, tankionline login, řízení gamepad nastavení, multimetr 9205a, recenze multimetr dt9205a, program na stahování torrentů, jaki mam stahnout ovadac na zrichleni pc, kde stahovat 3d filmy, jak nejrychleji stáhnout torrent, softvér V-UAP41, jak spellcross, car mods do nfs underground 2 free downald, anno 2070 cislo mapy, kestazeni ati hal 3000, getea na ps, ulož to punkbuster battlefield bad company 2, tapety pro vistu, digital multimeter návod, windows 7 home basic pripojenie cez hamachi nefung, www. hri tanki, stahuj cz nvidia g-force 5200 ovladace ke stazeni, www vyhledavac org dowland, návod torrent, ako zvisit rychlost bittorrent, program na pripojenie ps3 ovládača k pc, call of duty 2 download plná verze zdarma ulož to, nejde pripojit dualshock k ps3, chtel bych stahnout half life 2 dowland, porno filmy zdarma bez registrce, stahuj u torent, gta 4 licence key, horse life 2 download free plná, navod na zrychleni startu windows, dosbox spatny barvy, tmsunrise cd key, crek crysis, fifa 11 pres gameranger nejde gamepad, funguje ps3 gamepad na pc ?, nvidia gforce 6200 drivers, TmSunrise nejde spustit, nhl 06 na windows 7 , hamachi fail to connect to engine windows XP, stalker call of pripyat cd-key ru, call of duty modern warfare hamatchi server, u torrent dowland, lego star wars iii: the clone wars.exe download, digital multimeter dt9205a český manuál serie 300, stahuj nhl 07 plna verze, getea san andreas nejnovější cheaty na ps2, the neverhood hra ke stáhnutí, instalační kodi na hře call of duty 2, kdy pada gold box v tanki online, call of duty 4 pres hamachi, instalace direct 7 do need for speed porsche, mount blue cd key, hamachi problem s pripojenim, call of duty 4 lan navod, seriové číslo Empire earth 3, Stronghold hd hamachi, x-fire herní klient, serial key clone wars, gps prevodnik, nejde nastavit volant dirt3, prima play porno videa zdarma, produktový kod Medal of Honor 2010, ve win7 jde earth 2140 spustit bez problému, spárování pc a ps3 ovladace, čeština do anno 1701 download torrent, jak kreknout email seznam, crack cod4, zvecit pismena, 60 plus hd porno video, tanki na ovladani, spouštěcí CD collin mcRae rally 2, nejrychlejší torrent stahovač, flash disk ps3 hry, http://blog.hermansky.net/blog/jak-zprovoznit-ps3-, FARCRY4.EXE NENÍ platná aplikace typu win32, ako zvysit cache na torrente, getea 4 servery, brcko cinema 4D, jak nainstalovat rainbow.six.vegas čeština, daemon tool xp download, total war free dowland, age of empires 2 hd torent, instalacia cestiny do splinter cell double agent, jak zvětšit rychlost na torrentu, hry ke stazeni call of duty, age of empires 3 torrent, program pro zjištění hesla, licenční klič ke zrychleni počitače ke staženi zda, jak prolomit heslo do mailu, xpand rally xtreme torrent, carambis drive updater crack, www.Emergency 2012 medal fotky, torrent jak zvysit rychlost uploadu, kode getea ps tiga, torrent.to, battlefield lan crack download, výdělek hraním her, batlfield 3 ke stažení zdarma torrent, prolomení hesla email seznam, ps3 mod getea, getea 4 hry stahnout ulož to, jak instalovat a nastavit joystick, supreme commander 2 cestina download, swat 4 multiplayer bez orig. cd, age of mythology cody, zkrácení startu Win.XP, rady-zapečení základní desky notebooku, program na nastavovani gamepadu, madness antipathy mod you tube hra, cheaty getea 5 na xbox hra, ovladač pro gamepad, jak nejrychleji stahnout gta 4, gampad pravy analog, word of warcraft downald, simsnovi ve filmu ke zhlednuti zdarma, ovladace na geforce 8600gt dowloand, ako zvysit kapacitu disku c win 7, daemon tools lite licenční klíč, xxx torenty, windows vista home premium key, seriovy kod na gta IV, email hacknout, superovladac licencni kod, jak rozebrat joystick ps3, 02 obnovení richlosti, R Xpand Rally klič, torrent+zrýchliť upload, hri na psp 3, gta 5 keygen, crysis2 cd klic, převod souřadnic gps do xy, papírové modely tanky ke stažení, nobuku, pevný disk zvětšení kapacity, Medal of Honor Allied Assault(tm) Breakthrough náv, cod2 cod mastaveni serveru auto hlášky, serious sam 2 mi nejde pres hamachi, Knights of Honor dowland, anno 1701 torrent, tapeta na plochu noteboku zdarma, jde gamepad s ps3 na pc?, carabis driver updater aktivacni klic zdarma, nhl 08 ke stažené plna verze zdarma, nalezení hesla k e-mailu, www.legohry.cz, testdisk 6.5 návod, stahuj star stable zdarma, san andrejas ps3 hrat zadarmo, nhl 09 registrační kód, formát gps, win7 1 cz free torrent, stronghold padání hry pří spuštění hamachi, pozadí na plochu pc zdarma 1920x1080-porno foto, walpers tapety na plochu hd, www.spellcross.sk, návod papírovu labud, winxp-jak zrychlit start, cod4 multiplayer cez hamachi, kde sehnat butovací windows, www.hellspy.cz, horse life 2 downald, getea vice city mod, jak+udelat+cod4+server, instaluj plna hra diablo 1, dos box návod, ako zrychlit rychlost stahovania torrent, ako zvýšiť rýchlosť uploadu, jak vytvořit butovací flash, jak dokončit codmw3 na , prolomit heslo na seznam, napoveda pripojeni flsch, call of duty modern warfare 3 demo download, battlefield 2 download plna verze, jak cracknout fifu 14, obnovenie po formatovani, jak spustit spellcross na xp, da se hrat unreal tournament pres lan na 2pc, pixel shader v 1.1 stáhnout, ako rýchlo sťahovať torrenty, souradnice do decimalniho tvaru, obnovení dat formátování, přihlášení na torrent.net, seznam her co jdou pres hamachi, ps3 hdd ztrata save, bulanci mobile download, fifa 13 na pc plna verze dowloand, porna youtube, freevideo§, jak nejrychleji stahovat torrenty?, kontrola souradnic, flash nemá plnou kapacitu, Samsung 275t, getea hrát bez stahování, speedy gt cz blog auto google street view brne, krek psp stahni, spellcross špatné barvy, Český manuál pro dt 9205a, dosbox cd dir, cd klíče ke hre maniplanet canyon, aktivační číslo anno 2070, převodulož, jak urychlit startování windows xp, cztorent nejede, pc gamepad ovladač, NSF carbon plná verze Dowland, porno foto, čipy na getea 3, mikrotorrent download 3.2.2, stronghold crusader 2 jak hrat pres streem, stronghold zdarma, stáhnout batlfield 1942, jak hrát serious sam přes lan, 8800gt spotřeba, lze zvetsit hardisk u psp?, oprava volantu wingman, ako zvysit rychlost stahovania torrentov, fallout: new vegas cheats, Miniaplikace win 7 dowland, torent hry douwland, seriovy klic warcraft 2 "warcraft 2", karta se nenacte spatne naformat, crack room arranger, seriový klíč anno 2070, gps format souřadnice, youtube porno zdarma, proč upload vyšší download, nfs underground 2 download plna verze, jak zapojit gamepad z ps3 k pc, pomale stahovanie z torentov, jak rozjet spellcross pod xp, jak hrat call of duty modern warfare 3 pc pres gam, lze instalovat anno 1701 na windows 7, gta san andreas ovládání, problémy se zvukem na notbuku, uloz.to jak zvíšit rychlost stahování, gta iv jak si udělat server, gamepad pro pc zapojení, nfs most wanted produktoví klíč, simpsonovi ve filmu na mobil stahuj, jak zrychlit stahování z torentu, jak cracknout psp3, simsnovi ve filmu ceski, spelcross patch pro windows xp, windous 3.1 ke staženi, mobil opera dowland, torent blog.net, jak si stahnout cal of duti, seriová čísla ke hrám anno 2070, anno 1602 - rozhozene barvy, medal of honor airborne návod, ulozto stahuj zdarma porno, upravit otacky ventilatoru u notbuku, serious sam 2 plna verze pc stahuj, ned for madness 2, 3d brýle vyrob, cod 5 crack, swat 4 pro win7, dseo13b cesky, jak vypnout xfire?, jak vytvořit torrent, x1950gt, walpers Battlefield 3, jak na spellcros ve win7, trine 2 crack, www.legohry, batlfield 3 ps3, need for speed the run návod playstation 3, dvd krek ps2 koupit, instalační cdečko zvuk, snížení kapacity flash disku, flat out ke stažení zdarma, seriove číslo fifa 08, explorer 9 32 bit downald, Heroes in the Sky key, cd key do medal of honor allied airborne, ako najst ratio u utorrentu 3.1.2.
Jelikož otravných spamerů je čím dál tím víc, ruším blueboard, a zde dávám svojí PHP knihu... Příspěvky týkající se jednotlivých článků pište tam kde mají být. Pod onen článek! Díky! :)
Komentáře k článku.
udatec | mail | 16.02.07, 21:59 | 213.220.236.xxx |
user |
| dost dobrý, díky |
SpeedyGT | web | 16.02.07, 22:37 | administrator |
Nemas vubec zač |
SPAM | 18.02.07, 22:09 | 164.151.129.xxx |
user |
| Já jsem SPAM a proto byl můj příspěvěk zablokován antispamovou ochranou! |
SpeedyGT | web | 18.02.07, 22:11 | administrator |
Ach ty spamy ![]() |
candys | mail | 10.04.07, 18:44 | 194.108.143.xxx |
user |
| jak poznam co je legální a co ne? |
paja.n76 | mail | 04.05.07, 17:55 | 77.104.245.xxx |
user |
Fakt dost dobrej seznámek. |
SpeedyGT | web | 07.05.07, 12:18 | administrator |
No jo díky |
Nikola | 29.08.07, 12:42 | 213.192.18.xxx |
user |
Kdyz si ztahnu torrent do BitCometu vubec nevim jak si film potom zpustit |
SpeedyGT | web | 30.08.07, 22:16 | administrator |
No beru, že je legalni, takže odpovim. Nejprve ho nejspíš musíš rozbalit.. Na to musíš mit třeba Winrar a pak ho rozbalit ten s .rar - rozbalí se to vše |
venca | web | 13.09.07, 15:44 | 212.158.150.xxx |
user |
určitě je legální |
SpeedyGT | web | 14.09.07, 20:21 | administrator |
| Pokud myslíš torrent jako takovej, tak ten ve svý podstatě legální je, ty data co se po něm přenášej už povětšinou ne.
Jinak přes torrenty se, jak se zjistil, tahá docela dost seriálů/anime, takže budeme věřit že to je legal |
MzK | web | 17.09.07, 13:38 | 195.113.176.xxx |
VIP uživatel |
Ahoj, trochu OFF topic. Vytvořil jsem na tebe trochu google bombu ![]() |
MzK | web | 19.09.07, 10:51 | 195.113.176.xxx |
VIP uživatel |
| Tak už jsem schneedyho vyrušil |
MzK | web | 06.10.07, 12:14 | 85.132.154.xxx |
VIP uživatel |
| Nemluv kraviny a spamuj si svůj vlastní web. Úplně to převracíš. Nemá cenu ti vysvětloval, v čem se mýlíš, stejně to k ničemu nevede, stejně jako když jsem se ti snažil vysvětlit něco o LCD. Přestože se mýlíš, nechceš si to přiznat. |
SpeedyGT | web | 06.10.07, 19:28 | administrator |
| Nemáš nadarmo status spammer komentářů. Komentáře který nejsou o článcích jsou do návštěvní knihy.
Nemá cenu mi to vysvětlovat, protože se mýlíš ty, furt si opakuješ to svoje, kraviny toho typu že ti závidím převracení auta apod. To ti to LCD mám znova rozebrat? Vždyť si snad uznal že 17" 5:4 má stejnou rozteč bodů jako 15,4" 16:9, tak nevím proč to furt vytahuješ, zeptej se koho chceš a uvidiš... |
MzK | web | 07.10.07, 17:33 | 85.132.154.xxx |
VIP uživatel |
| LOL. Ten titul spamer komentářů jsem ti řekl sám, aby jsi mi ho tam dal ze sranky.
S tím LCD jsem měl pravdu. Jestli si Jde jen o to, že jsem se rozhodl tu naši nekonečnou diskuzi (ty asi nikdy nepochopíš že mám pravdu) na tvůj web. Na mojem webu už byla nespočetněkrát, tak si můžem pokecat zde. Co se týče toho LCD, nechápu jak můžeš porovnávat 17" a 15" rozteč. Řeknu ti něco, co asi nevíš. Rozteč bodů (to jak jsou body daleko od sebe) nezávisí na úhlopříce, ale na rozlišení+úhlopříčce. |
SpeedyGT | web | 07.10.07, 22:53 | administrator |
A co jako? Aby ti ke statusu spammer komentáru neprilit jeste ban
LCD: No a co sem ti řikal? Tys si psal: "Kámoš má na 19" LCD 1280x1024, já doma na 17" taky 1280x1024 a dokonce na notesu který má 15,4" mám 1280x800." Ale ta rozteč na tom notesu je stejná jako u tebe na tý 17". O to tu celou dobu šlo, vždyť si nakonec i sám uznal, že sem to myslel dobře, ale ono né, furt se budeš hádat... Co nevidět tahle diskuze poletí do návštěvní knihy, tady je to solidní OT |
MzK | web | 07.10.07, 23:01 | 85.132.154.xxx |
VIP uživatel |
Hlavně že ty diskuze u mne nejsou OT
Neuznal jsem nic, POŘÁD SI MYSLÍM, ŽE: 19" LCD s tak malým rozlišením je na prd a já bych si to nekoupil. Prostě mě nepřesvědčíš, že je 19"@1280 lepší než 17"@1280. Zobrazí to naprosto stejně informací. Tvůj argument, že tvoje body jsou větší a tím pádem lepší je mylný. Na 19" koukáš z větší vzdálenosti ![]() |
SpeedyGT | web | 08.10.07, 07:02 | administrator |
Ne, to u tebe nebylo OT, v diskuzi o převracenym aute sem diskutoval o prevracenym aute. To je OT, co?
Zase mi meleš to svoje. Mluvils o notesu, ted to zase prenasis na muj LCD. Použiju tvojí oblíbenou frázi. Když já podle tebe ti závidím převrácení auta, tak ty mi závidíš LCD monitor.
btw: novinky ti psát nechci, i když to co tam máš teď je šílenost... |
MzK | web | 08.10.07, 09:01 | 195.113.176.xxx |
VIP uživatel |
Ty mi nezávidíš převrácená auta, přijde mi že mi závidíš to, že mám o čem psát
Meleš si svoje. Nejprve jsi psal o tvém LCD vs moje 17" a teď o 15,4 wide
Jo a dej si sem cookies, abych pořád nemusel vyplňovat formuláře |
SpeedyGT | web | 08.10.07, 17:09 | administrator |
| S tebou se nemá cenu bavit, stále kecaš to svoje. Do mejch článků nerej, jsou rozhodně přínosnější než ty tvoje. Mimochodem chvástáš se že píšeš hafec článku, ale seš vedle... A o novinkách který ti snad pišou malý děti ani nemluvě.
Ne, tohleto vzniklo toho co sem psal ob jeden můj příspevěk vejš. Zřejmě neumíš číst, že sis to nepřečetl. Šlo o porovnaní 17" 5:4 a 19" 16:9 - že mají +- rozteč. Nepřetahuj to zase někam jinam. Hehe cookies ne, ale ty tvoje excesy s mailem sem upravil... |
MzK | web | 08.10.07, 17:16 | 85.132.154.xxx |
VIP uživatel |
Nechápu tvůj povyk kvůli emailu. Ve formuláři máš input mail, tak jsem ho vyplnil. BTW, co bych dal za doménu lama.cz, ta je hodně lukrativní
Já se chvástám že píšu hafec článků? Tak to si pouze namlouváš.
SpeedyGT: Ha, prej máš o čem psát - kdybys díky svému řidičskému umu nerozštípal, zel by tvuj web prázdnoutou. S tím notesem je to taky dobry - ale jak to s tebou dopadlo nenapíšeš viď? |
Lenkoule | 09.02.08, 19:55 | 62.245.122.xxx |
user |
Cooože, ještě nikdo nepřidal komentář? Tak to musím hned začít
Stránky jsou fakt masérský, jen tak dál! |
SpeedyGT | web | 09.02.08, 20:07 | administrator |
Héééj |
| vcelku ujde ten to web jen postrádám jedinou věc a to zábavu ,co takhle tu dát hudbu nebo odkazy na hry které jdou online a jdou ZDARMA!
nebo odkazy na filmy které jsou zdarma a dají se na ně dívat online.člověk u vás jenom čte trošku odpočinout by nevadilo jeto pouze navrch ,Jinak sem tu našel spoustu věci které mi vcelku poradili i dost""" DíKY! |
SpeedyGT | web | 20.06.08, 19:33 | administrator |
Jé, nazdar satan, tebe bych tu nečekal .
Nyní není moc času na psaní článků, ani na pracování na webu jako takovém. Mám spoustu zařizování kvůli vejšce atd. Hudbu ani odkazy či hry se nechystám nijak moc na tomto webu řešit, přeci jen free hry a podobně moc lidí nezajímá, to už je warez perspektivnější, co se týče reklam, ale to tu nehodlám šířit. Zanedlouho budu připravovat nějaké články, snad to vyjde, času není opravdu mnoho. Nové recenze by měly být například na dvouplotnosý disk WD 640GB AAKS, možná najdu i něco co jsem ještě nerecenzoval a bylo by to ještě aktuální |
A co takhle aspon sem dat odkazy na nějake opravdu Luxusni stranky nevim naco ale prostě nějake supr protoze mas svůj web opravdu dobrej jen proste pomaloučku tu to přibívá chtělo byto speed Ale jinak Dobrý ! |
SpeedyGT | web | 21.06.08, 22:14 | administrator |
Na jeké luxusní stránky? Prosimtě, s těma tvýma odkazama to na webu přeháníš, píšeš hodně stroze, o tuzingu a o dalších věcech /i nelegálních/, které lidi nezaujmou. Na velké články, recenze se ani nezmužeš, pokud jsi přečetl nějaké moje recenze, určitě poznáš že to není věc na hodinu, dvě, ale spíše na několik dnů testování atd, například přávě u 8800GTS G92, u níž sem test připravoval snad týden. Ty to našmoulíš za půl hodiny a pak radíš ostatním?!
Pokus se o nějaký pořádný článek, tvoje stránky nejsou moc ke čtení, ale k zasmání. |
| I to je dobré hlavně že se lidi usmivaji A mymochodem Od tebe sem nic neskopčil je spousta stranek zabivajicich se věcma jako ty (utebe se mi to libí víc)
No a jak tak vidim tak odtebe zadne poplacani po zadech asi čekat nemůžu .
Nevadi zatim jak jsem psal jde o Beta veri mich stranek to znamena že se to da přirovnat jako Demo .-) Jinak recenze tak spíš neš nadavej tak sám mi poraď jak na recenze nebo co vilepšit atd. přitom se ukaže jaky jsi,Zhledem ktomu že nemáš čas tak mi pošli aspoň odkazi na stranky kde je to knaučeni nemyslim tvoje
Jinak děkuju za Komentáře. |
SpeedyGT | web | 22.06.08, 07:56 | administrator |
Začni pěkně od jakpsatweb.cz a postupně se propracuj dále. Poplácávat tě po zádech fakt nemám proč, vždyť se na to podívej sám, například to o 3870X2 je hrůza, raději začni pořádně číst články o hardwaru a sežeň si někoho kdo tě zasvětí do tajů pc |
3870X2 vsechno tam mam spravne tak oco ti jde si snad nastvany ze sem nani prisel ja nebo co nechapu
Bojis se mne ze sem tva konkurence nebo co neboj ja jsem jen typek co chce rosirit co vi o vsem moznem a usnadnit hledani na webu jinym typkum. ¨Nezapres ze tam mam ale par dobrych veci
Jo jinak posilej Dal jak na WEB!!!! |
SpeedyGT | web | 23.06.08, 08:21 | administrator |
| Správně? Ale no tak to snad nemyslíš vážně co tam plkáš za blbosti. Že si na ní přišel ty? Á super, takže ona ta grafka už je tady docela dlouho a teď si ji vytáhl, gratuluju, vždyť bys nedokázal z hlavy napsat žádné parametry!
Dobrých věcí? Ne, nic takového jsem nenašel, seriová čísla nepotřebuji, a ostatní je buď okopírované, ale nebo tak šíleně dementně napsaný, že to spíš slouží jako joke .
Jinak ještě tu - http://www.jaknaweb.com/ |
| Ale a tybys věděl parametry kdybysis je nekde neprecetl ci nekde se nane nepodival uz te vidim jak jen tak vezmes do ruky grafiku a reknes hm...... tahle grafika bude mit 13 MB
A dve jadra s rozlišení 2560x1600 (digitálně) jj jasne tybrdo ses dival zas nato HBO comas na cerno doma co
a to ze je dlouho na trhu nezname na nic ted je nejlepší v pomneru cena a vykon tak co! tak co kdy uz sem das neco noveho!!!!! Furt sem lezu a cekam a furt nic! Tak aspon odemne neco sem skopiruj ad tu mas aspon neco zajimaveho a hlavne neco kde nebudes delat premooudreleho chytrolinku!!! |
SpeedyGT | web | 25.06.08, 19:37 | administrator |
| Ne parametry ale to cos tam o ní napsal, to je hodně lamerské:
"Pár specifikací na konec - 55nm výrobní proces a podpora PowerPlay,čipy RV670 jsou k uspokojenosti místa velice malé, Dáse říct že se bez problémů dokážete přetaktovat knějakým 860 MHz a to,bez přehřívání a velké hlučnosti!" Tak to je opravdu k smíchu . Hele ty co slovo to perla a nyní když sem píšeš. HBO? Ne já raději Discovery a navíc nabílo . Jsem nyní pracující člověk, neválím si šunky doma! Kopírovat od nikoho nic nehodlám, od tebe už vůbec ne, vždyť tam nic smysluplného svého nemáš!
Jo a i pohledem na grafku se toho dá celkem dost zjistit například odhadnout TDP, velikost pamětí atd... |
| tO ŽE NECO TY ODHADNES TO RIKEJ NEKDE SLIMAKUM.
a co jako ze pracujes tosi neco extra myslis ze ja snad nepracuju jasne ze taky pracuju a tojeste chodim do skoly! kazdej den stavasm v 4:00 jdu doskoly sem doma ve 14:30 a do prace jdu 15:15 prijdu sprace 21:35 a jdu spat v 22:00 a takhole to mam skoro kazdej den i vikendy tak mi tu neco otom rikej frajere to by mne zajimalo co pak hezkeho delas sadim se ze nekde kde se ani nenadres jen sedi s a cumis co? rikej!!!
Jo a mymochodem nikdy nejde oto co propagujes anebo jak co delas zalezi jen natom prokoho a zjakou vytrvalosti a jato delam prolidi zadarmo nic zato necekam a pouze oto myjde takze my je jedno jestli se ti me stranky nelíby hlavne ze mne jo a mim ucastnikum taky mimochodem vis ze uz moji stranku nastivylo pres 700 lidi a to ji mam jak dlouho hm.... takze kamo kdy zajdem na kafe pokecat nebo mas zemne strach ! |
SpeedyGT | web | 26.06.08, 22:14 | administrator |
| To, že ty něco nedokážeš odhadnout, to je jenom tvůj problém, tvoje lameřina. Jinak mě ani celkem nezajímá že chodíš do školy, jak je vidět tak pravopis tě tam stále nenaučili.
A víš co? Mě tvoje problémy vůbec nezajímají, seš mi volnej, jak sis to zařídíl tak to máš. Mimochodem včera si mi psal komentář v 18:25 takže nekecej, ok? Ty s tou svoji webovkou můžeš maximálně čekat BSA za dveřma. No a co? 700? To je docela málo, navíc se nediv, vypsat stovky sériových čísel na to se chytne kdejaká lama, vč tebe. Na kafe? Sorry ale s negramotama nechodím nikam, ještě bys mne nakazil |
zelenysatan | mail | 26.06.08, 22:26 | 89.103.201.xxx |
user |
| HW - tomaš namysli asi Hardwer jeto tak ? |
| komentář v 18:25 takže nekecej, ok? to si psal ty a ja sem psal
a takhole to mam skoro kazdej den i vikendy tak se nauc cist! BSA tami muze visco vycucat koulicky uz vidim jak namne zvoni kvuli CD-key pani to teda chytly rybu tyjo to budou asi v televizi co a jen tak mimochodem ja ozadnejch cd-key zeby mnel na strankach nevim ty tam snad nejaky vidis nebo co hm.....divne nevim otom zabych tam mejake mnel
Jo a to ze z negramotnyma na kafe nechodis hm......Kdyby vsichni mnely posuzovat jako ty tak nevim nevim kambysme se to dostaly hm...jo a mimochodem jsem Dislektik takze zato nemuzu je to vrozene je to nejcastejsi vada v 21 stol. ale zato se tyto deti nemusi stydet je to vrozene tak zato nemuzou nadavej moji matce ze porodila take hlupe detsko jako jsem ja a ne mne ktery zato nemuze beru to co je! Jo a kdyz uz delas chytrolina vis ze Inteligenci nejlepe poznas podle matematiky a ne podle gramatiky |
SpeedyGT | web | 26.06.08, 22:41 | administrator |
Tak to potom není tak hrozné když to máš skoro každej den ne? Zastávám názor že lidé jako ty, tzn negramoti, by měli do školy chodit až shnijou
Ano máš je tam stále ty kouličko .
Hele sry, ale proč na mne furt mluvíš jak holku? "Dostaly" atd? Na disleksii se vymlouvá každej druhej u tebe je to spíše lenost se něco učit, takhle disleksie nevypadá, to je už demence. Matematikou můžeš dokazovat co chceš, ale v životě musíš hodně věcí také sám napsat a pokud to nezvládneš můžeš dělat maximálně popeláře |
Tak to mas smyslene veci o zivote delal jsem kopace zednika ve skladu obkladace uklid hrube stavby a nelituju jedineho a vim dost ozivote byl sem za par hlouposti trestany atd.a vim ze dnes spise jde o mluveni nez o psani proc protoze vsichni neradi ctou radeji mluvi osobne jeto komford ktery si muzeme vsichni dovolit
Ze mluvim na tebe jako na holku no radeji te tak beru se my libis ne ale co hlavne ze stebou mluvim
Jinak myslim si ze kdybys mne videl na vlastni oci nejen ze bys myslel ze se uplne nekdo jiny ale dokonce bysis rikal ze sem poslal nekoho mysto mne protoze to byt ja nemuzu tak ze ti reknu jedine nesud kdyz sam nevis zvlaste kdyz pak jsi sam mladoucky po vnitřní strance! Ale i tak sem rad ze si piseme
jo a Nevíš nahodou otom ze popelari momentalne maji jeden znejlepších placenych fků co jsou
Tobych bral to věř! |
SpeedyGT | web | 27.06.08, 06:07 | administrator |
| Aha, tak to už vím s kým mám to dočinění...lol.
Hele přestaň psát na úrovni základky, je to šílený. Tahle konverzace už se ponekud odchýlila od původního tématu, ty se nezměníš tak co. |
Ty ses začal bavit o jiných věcech než já mimochodem mam na stránkách nové věci tak se kukni snad se budou líbit |
SpeedyGT | web | 27.06.08, 16:32 | administrator |
Nic nového nemáš, tak nechápu co plašíš... Budeš recenzovat sám nějaký HW? |
| mam tam nove grafiku a procesor!!!!
HW jo budu dej mi cas neti hned cekam na prachy ad si koupim novou zakladovku a grafiku a pak to udelam |
Práce | web | 22.07.08, 17:07 | 195.122.213.xxx |
user |
| Ahoj, jestli máš zájem, mohli bychom vyměnit odkazy. Za zařazení do links mohu dát odkaz na tvůj web ke mě pod menu. Ahoj |
SpeedyGT | web | 22.07.08, 20:26 | administrator |
| Zdravím, bohužel máš příliš malou návštěvnost. |
| cus kamo tak sem tu zas dlouho nebyl a le jak se tak divam tzak se tady toho moc nezmenilo ale to nevadi potreboval bych neco potobe zhledem ktomu ze sem tvuj verny navstevnik tvych stranek a i dale je rozsiruju ne ze bysemi nejak zvast libyli ale mas tam veci ktere jsou velice dobre!
Potrebuju sehnat nebo mi aspon doporucit grafiku a RAM ale zaroven co nejlevnejsi ale i nejlepsi nejsem zadny bohac naopak mam dost prachu na pivko cigara a obcas i na strip tiz XD XD XD XD XDX DXD XD |
| Jo a kdy zajdem nato pivko kamosko .-)
Vimnenit konekse |
SpeedyGT | web | 24.09.08, 10:54 | administrator |
| Cus. Hele hod se do klidu ok? Ohledne toho HW. To je jak někomu říct chci auto. Nevíš jaké, na co, kolik do toho chceš dát. To je pak těžké. |
| Ahoj vim ze pisi vcelku pozde ale mnel jsem nejakou pracisku jestli se muzu zeptat co pak ted do budoucna chystas se tvimi strankami naco budes delat recenze atd.
Kdyz tak mi neco doporuc ad se nenudim jako napr Doporuc mi jakou hru stoji zato hrat Doporuc jaky Softwar stoji zato mit v Pc Doporuc co si koupit jestli herni konzoli XBOX,PSP,PS 3 a nebo PC nebo mi posli asponnejake odkazi na ruzne stranky nemyslim tim PORNO!!! to nechci normalne kde se da treba stahovat legalne softwar nebo hrat hry MMORPG hudba atd Prekvap mne Vysoko skolaku Prosííím
Tak zatim ahoj
Naoplatku posilam neco malo zmich stranek ktere se vzdy hodim amm jich spoustu Na teto se muzes podivat bezplatne na filmy Online ----http://www.cinemabox.cz/filmy-online/ Na teto si muzes vybrat ze spoustu Her ktere se hrajou pres internet od tech nejlepsich A vše Free -----http://www.cinemabox.cz/filmy-online/ |
Holky | web | 20.05.15, 17:56 | 94.198.98.xxx |
user |
Také bych si něco zahrála nějakou tu pc hru |
|
|||||||||
|
udatec
16.02.07, 21:59
213.220.236.xxx
user
SpeedyGT
16.02.07, 22:37
administrator
